Gélové nechty

Gélové nechty

Ruky a nechty sú našou vizitkou keďže sú takmer stále vystavené pozornosti. Držíme nimi predmety, podávame ľuďom ruku, podpisujeme zmluvy. Úsmev a ruky sú to prvé čo si na nás ľudia všímajú. Ako to vyzerá, keď sa vám odlupuje lak, máte zlomené svoje nechty alebo máte problém s obhryzanim? Priznajte sa, aj vy si ich vtedy schovávate do vreciek?
Ideálnym riešením sú gélové nechty. Pri správnej aplikácií sa vaše nechty neničia, práve naopak, vaše nechty gél chráni pred úrazmi a bežným používaním. V salóne Diana Design používame len tie najkvalitnejšie značky ako je Ruscona- naša domáca Slovenská značka, ktorá žne úspech aj v zahraničí. Všetky produkty sú hypoalergenne s certifikátmi, vyrábané v Nemecku, spĺňajúce tie najprísnejšie kritériá Európskej únie.
Vďaka gélu dokážeme vaše krátke nechty predĺžiť do žiadanej dĺžky a upraviť do tvaru o akom snívate. Určite si pamätáte, že kedysi sa nechty „lepili“. U nás používame najnovšie technológie a nechty nerobíme lepením ale stavaním na šablóny vďaka čomu sú nechty odolnejšie a prirodzenejšie. Veľmi obľúbené sú aj u žien trpiacich onychofágiou (obhryzanie nechtov). Pomocou gélu sa predĺžia aj kratučke nechty a za pomoci gélu budú postupne rásť.

Scroll Up